نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از نوروز داران بی نوروز در مهریز برگزار شد

همایش تجلیل از نوروز داران بی نوروز در مهریز برگزار شد


همایش تجلیل از نوروزداران بی نوروز با حضور رییس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل وآموزش وپرورش استان یزد در مهریز برگزار شد.

همایش تجلیل از نوروزداران بی نوروز با حضور رییس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل وآموزش وپرورش استان یزد و اعضای ستاد خدمات سفرشهرستان در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در این همایش که در محل کانون شهید کشاورزی این شهرستان برگزار شد گفت: اهتمام شبانه روزی عوامل ستاد اسکان میهمانان نوروزی زمینه خدمات رسانی شایسته به هموطنان به ویژه همکاران فرهنگی را فراهم کرد.

سید علی کارآموز افزود: تجهیز ستاد اسکان و 11 آموزشگاه شهرستان و پذیرش میهمانان در طول تعطیلات نوروز که با خدمات رسانی شایسته همراه بود ماحصل زحمات همه عوامل خصوصامدیران،سرایداران و خدمتگزاران مدارس بود که این امر شایسته تقدیر و تجلیل است.

وی تصریح کرد: اگرچه این حرکت شایسته تقدیر است اما قطعا پاداش اصلی را خداوند به بندگان خوب خود که در جهت خدمت به همنوع خود تلاش وافر دارند عطا خواهد کرد

در این همایش پس از اجرای برنامه های فرهنگی وهنری از یکصدنفر از عوامل ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان مهریز با اهدای لوح تجلیل شد.