نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی مهریزبرگزار شد

همایش تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی مهریزبرگزار شد


به مناسبت هفته معلم؛
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم همایش تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی شهرستان مهریز در خانه معلم رضوان منشاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز، مدیر آموزش و پرورش مهریز در همایش تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی گفت: معلمان سال های با ارزش عمر خود را صرف تربیت آینده سازان کشور می نمایند از این رو پس از پایان خدمت همانند گنیجینه های ارزشمند در خدمت جامعه هستند.
سید علی کارآموز افزود: تجربیات ارزشمند پیشکسوتان فرهنگی می تواند روشن گر و راهنمای همه باشد و امیدوارم ساز وکاری برای انتقال این تجربیات فراهم شود.
وی با بیان اینکه شأن و عزت معلم و پیشکسوتان عزیز فرهنگی در جامعه ما نظیر و مانندی ندارد، افزود: شما معلمین پیشکسوت افتخار جامعه هستید.
رییس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش مهریز نیز در این همایش گفت: اگر امروز حرفی برای گفتن داریم، از بزرگواری و بخشش بی مانند پیشکسوتان فرهنگی عزیزمان است و خود را مدیون محبت و ایثار مثال زدنی فرهنگیان والا مقام می دانیم.
سید جلیل عقیلی افزود: برای پیشبرد اهداف عالی آموزش و پرورش باید از پیشکسوتان بهره جست و با ارتباط پیوسته ومداوم با آنان از تجارب خوب و اندوخته پربهای آنان استفاده کرد و امیدواریم بتوانیم قدم های مثبت وماندگاری برای این عزیزان برداریم.
در پایان از 82 پیشکسوت فرهنگی شهرستان که از سال 1395 تاکنون به افتخار بازنشستگی نائل شده اند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.