نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش توجیهی رانندگان سرویس مدارس در مهریز برگزار شد

همایش توجیهی رانندگان سرویس مدارس در مهریز برگزار شد


همایش توجیهی رانندگان سرویس مدارس مهریز با حضور معاون فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز همایش توجیهی رانندگان سرویس مدارس مهریز با حضور معاون فرماندار،مدیر آموزش و پرورش، رئیس پلیس امنیت و اماکن، پلیس راهور و رئیس سازمان حمل و نقل همگانی مهریز به همت واحد انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش و با همکاری دستگاه‌های متولی همچون سازمان حمل و نقل، پلیس راهور و شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزی و باهدف آشنایی بیشتر رانندگان خودروهای سرویس مدارس با رعایت نکات اخلاقی و تربیتی، راهنمایی و رانندگی و بهداشتی در کانون شهید کشاورزی مهریز برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز در این همایش گفت: رعایت فرهنگ شهروندی در یک شهر ضروری است و همه باید پایبندی به قانون را در سرلوحه امور خود قرار دهند.

سید علی کارآموز افزود: رفتار و آداب رانندگان به عنوان الگوی دانش آموزان تاثیر زیادی بر روی دانش آموزان خواهد گذاشت.
وی ادامه داد: دانش، آگاهی، رعایت نظم، آراستگی و نوع پوشش رانندگان سرویس مدارس در بُعد فرهنگی دانش آموزان نقش دارد و در تاثیرپذیری آنان موثراست.
وی بر رعایت برخی نکات رفتاری رانندگان تاکید کرد و گفت: این مسایل در کاهش اضطراب دانش آموزان و آرامش لازم برای یادگیری آنان موثر است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز فعالیت رانندگان مدارس را کاری سخت ولی باارزش دانست و عنوان کرد: رانندگان باید به ابعاد معنوی کارشان افتخار کنند چون آرامش و امنیت دانش‌آموزان و خانواده‌ها را تامین می کنند و همچنین رفتار رانندگان در رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و نظم عمومی و رعایت شئونات اخلاقی، پوشش و دقت در گفتار در ادامه آموزش و تربیت مدرسه می باشد که در دانش‌آموزان تأثیر فراوانی دارد.

روسای پلیس امنیت، سازمان حمل و نقل همگانی و پلیس راهور مهریز نیز در این همایش به بیان انتظارات خود از رانندگان سرویس مدارس پرداختند.