نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش توجیهی پروژه مهر 96مهریز برگزار شد

همایش توجیهی پروژه مهر 96مهریز برگزار شد


همایش توجیهی پروژه مهر 96مهریز ویژه مدیران مدارس ابتدایی مهریز با حضور مدیر آموزش و پرورش مهریز برگزار شد..

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  مدیر آموزش مهریز در این همایش گفت: پروژه مهر برنامه ای مهم  است که برای شروع باشکوه سال تحصیلی در اول مهر، بدون کاستی و به عنوان یک روز ملی باید از اهمیت و حساسیت فوق العاده ای برخوردار باشد.

سید علی کارآموز با تاکید بر برنامه ریزی جهت آغاز مطلوب سال تحصیلی جدید،اقدامات انجام شده در پروژه مهر را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: انشاالله با همکاری، همدلی و کار مضاعف اعضاء ستاد پروژه مهر و مدیران مدارس اقدامات لازم در جهت آغاز مطلوب و باشکوه سال تحصیلی آینده انجام شود.

وی افزود: شناسایی دقیق تنگناها و مشکلات مدارس و رفع آن ها، بهینه سازی سازماندهی نیروی انسانی و شاداب سازی مدارس و ... از اهداف کمی و کیفی ستاد پروژه مهر می باشد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز خواستار برنامه ریزی و مشارکت فعال مدیران و اعضای ستاد پروژه مهر در بازگشایی مدارس و ایجاد خاطره ای خوش و ماندگار در ذهن دانش آموزان گردید.

معاون آموزشی مدیریت و دبیر پروژه مهر شهرستان نیز در این جلسه بر اجرای مطلوب و دقیق دستورالعمل پروژه مهر به منظور فراهم کردن بستر مناسب جهت آغاز سال تحصیلی با نشاط تأکید کرد.

عباس زارع بیدکی با اشاره به اینکه آغاز سال تحصیلی از مهمترین رویداد سالانه آموزش و پرورش است گفت: باید با برنامه ریزی و هماهنگی ها و تمهید مقدمات لازم و استفاده از همه ظرفیتهای موجود به استقبال سال تحصیلی جدید رفت .

وی در ادامه به تشرح وظایف مدیران در راستای پروژه مهر از قبیل :تشكیل ستاد پروژه مهر در آموزشگاه ها ، بررسی  نواقص مدارس از نظر فیزیكی جهت طرح در ستاد پروژه مهر مدیریت و انجام فعالیتهای تبلیغی در مدارس اشاره كرد