خبر
خبر

پس آزمون بسته تحولی مدرسه خوانا در مهریز برگزار شد

پس آزمون بسته تحولی مدرسه خوانا در مهریز برگزار شد


با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
مرحله ی پس آزمون بسته تحولی مدرسه خوانا در مهریز برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مهریز مرحله ی پس آزمون طرح تحولی مدرسه خوانا با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر آموزش و پرورش مهریز، رئیس اداره دوره اول ابتدایی و آزمونگران این طرح در دبستان دخترانه یاوران مهدی(عج) مهریز برگزار شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزددر حاشیه برگزاری این آزمون گفت: هدف اصلی بسته تحولی خوانا  ارتقاء سطح مهارت های چهارگانه زبانی با رویکرد تلفیق با سه مولفه جدی از مهارت های زندگی(مسئولیت پذیری،جرأت ورزی وادب) است با این تاکید که خروجی طرح باید رفتار قابل مشاهده بر اساس سنجه های تعریف شده در طرح باشد.

سعیده بهادرزاده گفت ماموریت اصلی ما در دوره ابتدایی کسب مهارت های زبانی به خصوص خواندن و نوشتن است که در تلفیق مهارت های زندگی در راستای کیفیت بخشی به آموزش دوره ابتدایی می باشد و ان شاالله پس از عملیاتی کردن طرح و خروج از قالب های سنتی هدف گذاری به دنبال تغییر رفتار در دانش،نگرش و مهارت های حوزه زبان آموزی و مهارت های زندگی دانش آموزان هستیم.

بهادرزاده افزود این بسته کاملا مشارکتی طراحی شده و در تحقق آن اولیاء دانش آموزان ، معلمان و همه ارکان مدرسه نقش دارند.

وی ادامه داد: شهرستان مهریز در حوزه ی آموزش ابتدایی در سطح مطلوبی قرار دارد و این امر نشان دهنده ی همکاری و تعامل تمامی کارکنان اداری و آموزشی این شهرستان می باشد.

گفتنی است ۳۰ درصد از مدارس ابتدایی استان مجری طرح تحولی مدرسه خوانا می باشند

.

 

آدرس کوتاه :