نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پنج هزار دانش آموز یزدی عضو انجمن اسلامی هستند

پنج هزار دانش آموز یزدی عضو انجمن اسلامی هستند


رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یزد
رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یزد گفت: هم اکنون پنج هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر مشغول به تحصیل در 200 واحد آموزشی دوره های اول و دوم متوسطه استان عضو این تشکل دانش آموزی هستند

حسین میرشریف در دیدار با امام جمعه مهریز افزود: اعضای این نهاد در برنامه های فرهنگی، هنری ، تشکیلاتی و بصیرتی مدرسه مشارکت فعال دارند.
وی ادامه داد: برگزاری هیات انصارالمهدی (عج)، سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز، برگزاری یادواره همکلاسی آسمانی و مسابقات فرهنگی و هنری اهم برنامه هاست.
رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یزد از فعالیت دبیرخانه شهدای دانش آموز کشور در این اتحادیه خبر داد که تاکنون سرگذشت هفت هزار شهید آماده شده است.
به گفته میرشریف سرگذشت شهدای دانش آموز تهیه شد و برای انتشار در اختیار پایگاه های خبری و نشریه ها گذاشته می شود و به صورت کتاب نیاز در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.
همچنین امام جمعه مهریز به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و از اتحادیه دانش آموزان خواست برای اجرای این بیانیه همت کند.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: فعالیت ها باید کیفی و با بهره گیری از دیدگاه جوانان و برای رفع مشکلات و ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی برگزار شود.
وی خاطر نشان کرد: در میان جوانان افراد علاقه مند و آماده برای کار در انجمن های اسلامی و سایر تشکل ها حضور دارند که باید از همه آنها به نحو مناسب استفاده کرد.
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از جمله سازمان‌های عمومی غیردولتی است که پس از انقلاب 1357به دستور حضرت امام (ره) تشکیل شد و اساسنامه اتحادیه در سال 1374 به تصویب شورای انقلاب فرهنگی رسید.