خبر
خبر

پژوهشگران برتر پژوهشسرای دانش آموزی مهریز تجلیل شدند/ قدردانی از مدیر فقید پژوهشسرا

پژوهشگران برتر پژوهشسرای دانش آموزی مهریز تجلیل شدند/ قدردانی از مدیر فقید پژوهشسرا


آیین قدردانی و تجلیل از پژوهشگران برتر پژوهشسرای دانش آموزی آموزش و پرورش با حضور مدیر آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

آیین قدردانی و تجلیل از پژوهشگران برتر پژوهشسرای دانش آموزی آموزش و پرورش مهریز که در سطح ملی و استانی حائز رتبه برتر شدند با حضور مدیر آموزش و پرورش مهریز و اعضای هیئت امنای پژوهشسرا در سالن نمازخانه آموزش و پرورش مهریز  برگزار و از 12 پژوهشگر برتر شهرستان که در سطح ملی و استانی حائز رتبه برتر شدند، با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز، مدیر آموزش و پرورش مهریز در این جلسه گفت: پژوهش سرلوحه امور آموزش و پرورش قرار دارد چون باور داریم پژوهش، کلید طلایی توسعه و پیشرفت هر کشوری است.
سید کاظم حسینی المدواری حضور معلمان پژوهنده، دانش‌آموزان پرسشگر و مدرسه پژوهش‌محور را موجب افتخار شهرستان دانسته و تصریح کرد: آموزش بدون پژوهش ماندگار نیست.
وی با بیان اینکه تجلیل از پژوهشگران نمادی از قدردانی مجاهدتهای علمی دانش آموزان و فرهنگیان پژوهشگر جامعه است، گفت: فردای روشن برای هر سیستم و هر دستگاه تنها در گرو پژوهش و تحقیق است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوت فرهنگی و مدیر سابق پژوهشسرای دانش آموزی مهریز شادروان سید علی اکبر میروکیلی  از پژوهشگران برتر خواست توان تخصصی خود را به کار بگیرند تا در سال های آینده شاهد درخشش بیشتر همکاران و دانش آموزان در این بخش باشیم.
مدیر پژوهشسرای دانش آموزی آیت الله خاتمی(ره) مهریز در این مراسم با یادکردی از تلاشهای صادقانه مدیر سابق پژوهشسرای دانش آموزی مهریز مرحوم سید علی اکبر میروکیلی گفت: مسیر رشد توسعه هر کشور به آموزش و پرورش مربوط می شود و موتور محرکه این رشد پژوهش است که کشورهای توسعه یافته و پیشرفته با سرمایه گذاری در این حوزه آورده های متنوع داشته و جامعه خود را ارتقاء می دهند و در نهایت بهترین خاستگاه برای نظام برنامه ریزی بخش پژوهش، آموزش و پرورش است و با آموزش دانش آموزان از سنین پایین این امر محقق خواهد شد،
حسین ابوئی مهریزی با بیان موفقیتهای پژوهشسرای دانش آموزی مهریز در سطخ کشور و استان یزد گفت:  از بین یازده طرح برگزیده شده در مرحله دوم کشوری جشنواره خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی از استان یزد، هفت طرح از دانش آموزان،و فرهنگیان عضو پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز به مرحله دوم و پایانی کشوری این جشنواره راه یافت  که برپزیدگان این طرح در این مراسم تجلیل می شوند.
در این مراسم با پخش کلیپی یاد و خاطره زنده یاد سید علی اکبر میروکیلی پیشکسوت فرهنگی و مدیر سابق پژوهشسرای دانش آموزی  مهریز گرامی داشته شد.
آدرس کوتاه :