خبر
خبر

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت هفته دولت و روز کارمند


به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صادر شد:
مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت هفته دولت و روز کارمند ، پیامی صادر کرد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز، متن این پیام به شرح زیر است:

هفته نخست شهریورماه، به پاس خدمات ارزنده و ماندگار شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر خدمت صادقانه عالی ترین درجه انسانیت را به تصویر کشیدند، به نام هفته دولت نامگذاری شده است. شهادت این شهیدان بزرگوار، همواره الهام بخش کوشش ها و تلاش هایی است که دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن، انجام می دهند. برای رشد جامعه باید در روابط خود به مسائل اخلاقی، انسانی و رعایت حقوق دیگران توجه کنیم. ما نیازمند هستیم که به سیره شهیدان رجایی و باهنر مراجعه کنیم ، زیرا آنها ویژگی‌های بارزی داشتند که ما هم باید از آنها الگوبرداری کنیم.

هفته دولت و روز کارمند فرصت مغتنمی است برای قدرشناسی از انسان‌های شایسته‌ای که کسب رضای پروردگار را در خدمت صادقانه به مردم جستجو می‌نمایند، کار و تلاش کارمندان به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگذار مردم، شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.

بدینوسیله ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت هفته دولت و روز کارمند، از تلاشهای ارزشمند و کوشش صمیمانه تمامی همکاران در عرصه فاخر تعلیم و تربیت همچنین تمامی مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر شهرستان، صمیمانه قدردانی می نمایم. امیدوارم با کمک و همکاری همه همکاران در سال تولید،پشتیبانی و مانع زدایی ها ، شاهد بهبود کیفیت فعالیت ها و اعتلای دستگاه متولی تعلیم و تربیت فرزندان دیار علم و اندیشه باشیم.

سید کاظم حسینی المدواری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز

 

آدرس کوتاه :