نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تقدیر مدیر آموزش و پرورش مهریز از حضور حماسی در راهپیمایی 13آبان

پیام تقدیر مدیر آموزش و پرورش مهریز از حضور حماسی در راهپیمایی 13آبان


مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی از حضور حماسی مردم به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی 13 آبان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در این پیام آمده است:

سپاس مخصوص خداوند که با توفیقات الهی خود و احساس تکلیف دینی و انقلابی مردم فهیم و بصیر شهرستان ، راهپیمایی دشمن‌شکن یوم الله 13 آبان باشکوهی خاص برگزار و دراین راهپیمایی حماسه ای دیگر آفریده شد.

اين حضور باشکوه و خروش انقلابي و ديني که در لبيک به نداي تاريخي بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و در راستاي پيروي از منويات مقام عظماي ولايت شکل گرفت، برگ زرين ديگري را در تاريخ سراسر حماسه و ايثار و افتخارایران اسلامی ثبت کرد.

بی شک شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم ا..13آبان، وحدت،اتحاد،وفاق ویکپارچگی ملی حول منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را ضامن تداوم انقلاب اسلامی وآرمانهای بلند نظام مقدس وپیشرفت کشور وعامل شکست وناکامی سناریوهای شیطانی دشمنان انقلاب دانسته وهمدلی،انسجام و وحدت را به عنوان راهبرد عزت وپیشرفت انتخاب نموده اند.

بر خودمان وظيفه مي دانیم از عموم مردم ولایتمدار شهرستان به ویژه دانش آموزان و فرهنگیان بیدار و همیشه در صحنه مهریز که براي تجديد بيعت با آرمانهاي والاي اسلامي و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني ( ره ) و در راستاي پيروي از منويات مقام معظم رهبري ( مد ظله العالي ) ، با خلق حماسه عظيم دیگر در راهپيمايي روز 13 آبان شرکت نمودند تقدير و تشکر کرده و از خداوند منان اقتدار و عزت و پايندگي روزافزون اسلام و مسلمين و نابودي دشمنان را مسئلت مي نمايیم.