خبر
خبر

پیام قدردانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریزاز حماسه آفرینی مردم و حضور پرشور فرهنگیان شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰

پیام قدردانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریزاز حماسه آفرینی مردم و حضور پرشور فرهنگیان شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز با صدور پیامی از حماسه آفرینی مردم و حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰ تقدیر کرد.

به گزارش  واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش مهریز، متن پیام ، بدین شرح است:

بسمه تعالی
دستمریزاد بر ملت بزرگ ایران و مردم شریف و انقلابی و شهید پرور شهرستان مهریز که با حضور و مشارکت گسترده و مؤثر خود در سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر، در 28 خردادماه 1400، گامی بلند در راه اعتلاء و حفظ منافع ملی و سرفرازی ایران عزیز و دیار کهن و متمدنمان برداشتند.
بار دیگر ملت بزرگ ایران اسلامی حماسه آفریدند و جهان را به تحسین واداشتند.
اینجانب ضمن قدردانی و سپاسگزاری از همه همکاران محترم، معلمان گرانقدر و دانش آموزان عزیز شهرستان بخصوص دانش آموزان رای اولی و فرهنگیان عزیزی که با ایجاد شور و شعور انتخاباتی، دعوت به مشارکت حداکثری حضور در پای صندوق های رای و انجام ماموریت بعنوان مجریان و ناظران انتخابات نقش مهمی را ایفا کردند، به حماسه آفرینان این روز ملی و بیادماندنی و همچنین منتخبین مردم در حماسه بزرگ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی که تعدادی از آنان از خانواده ی بزرگ فرهنگیان شهرستان هستند تبریک گفته، از درگاه ایزد منان توفیق خدمت خالصانه به مردم عزیز را برای یکایک آنان مسئلت می‌نمایم.
امید است همه خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی با بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش، پشتکار و خدمت صادقانه، زمینه های عزت و سربلندی بیش از پیش ایران عزیزمان را فراهم سازند.

 

آدرس کوتاه :