خبر
خبر

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، متن پیام "محسن موحدی فرد"به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 
 بار دیگر بهار تعلیم و تربیت از راه رسید و صحیفه‌ نورانی دانش با همت و تلاش دانش‌آموزان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد. 
درخت علم و دانش در آستانه شکفتن قرار گرفت و چرخ نیلوفری در مقابل عظمت و سترگی دانش سر تعظیم فرو آورد. 
تقارن بهار تعلیم و تربیت با ایام حزن و ماتم آل الله و ماه صفر که فضای مدارس را حسینی ساخته است و ورود به چهل و یک سالگی دفاع مقدس، پیام‌آور رسالت بزرگی است که سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش با نثار خون خود در مدرسه عاشورا و در تاریخی ترین کلاس درس بر دوش ما نهاده اند و شاگردانی در این مکتب تربیت شد که درس عشق، ایثار و شهادت را از مولا و مقتدای خود آموخته‌ اند. 
امسال هم در شرایطی به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم که در زیست بوم جدید سبک زندگی متفاوتی رقم خورده است  و معلمین به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور در جهت ارتقاء کارایی کیفی و کمی آموزش و پرورش افق های تازه ای را فراروی فراگیران و متربیان گشوده اند. 
در سال تحصیلی گذشته هم جلوه های باشکوه و سترگی از دانش، خلاقیت، ایثار و فداکاری معلمان عزیز و فرهیخته در پرورش و آموزش فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم به شیوه مجازی و غیر حضوری را شاهد بودیم که باعث گردید به رغم شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، جریان تعلیم و تربیت همچنان استمرار داشته باشد. 
این جانب ضمن تسلیت ایام حزن و ماتم و گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم ،مدافعین سلامت و ارج نهادن به ایثارگری ایثارگران و خانواده های صبور آنان، تجدید پیمان با آرمان های امام امت و پیروی از منویات مقام‌ معظم رهبری(مدظله العالی) و آرزوی توفیق روزافزون برای دولت مردمی برای ایران قوی، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه  همکاران فرهیخته ام، دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی تبریک عرض می نمایم  و آرزوی سربلندی مستدام برای میهن سراپا افتخارمان، ایران اسلامی دارم. 
محسن موحدی فرد 
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد
آدرس کوتاه :