نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز متن این پیام به شرح زیر است::

                                                                                   بسم الله الرّحمن الرّحیم

»                                                                                  ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسطُرُون «

سپاس پروردگاری را که قلم آفرید و موجبات رشد و تعالی انسان را در خردورزی و تفکر قرار داد. بوی ماه مهر و شروع سال تحصیلی، سرآغاز وزش نسیم جان‌بخش دانش است. این رویداد خجسته را به همکاران گرانقدر خود تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

مهر امسال علاوه بر عطر حماسه ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، سرخی افتخار و عزّت حسینی(ع) را بر پیشانی دارد و ما نیز ضمن گرامی‌داشت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و سایر حماسه‌سازان‌ کربلا، به روح دلاورمردان عرصه ایثار و شهادت و امام راحل(ره) سلام و صلوات می‌فرستیم.

آموزش و پرورش پلی مطمئن میان خانواده، جامعه و آینده محسوب می‌شود؛ از این رو فرآیند یاددهی و یادگیری در نظام تعلیم و تربیت باید بتواند دانش‌آموزان را واجد مهارت‌هایی کند تا توان حل مسائل گوناگون در دنیای پیچیده امروز را داشته باشند. این نهاد می‌کوشد تا آینده‌سازان را به ژرف اندیشی، ابتکار ، آزادگی، راست‌گویی، اعتماد به نفس و عزت نفس رهنمون سازد.

آموزش و پرورش با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خود تلاش می‌کند تا در سال تحصیلی پیشِ رو، مدارس شهرستان از شاخص‌های مدارس پویا و با نشاط بهرمند شوند و فرصت‌های برابر آموزشی را با مشارکت ارکان مدرسه، خانواده‌ها و سایر دلسوزان برای همه دانش‌آموزان فراهم سازد.

در پایان ضمن تبریک مجدّد بهار تعلیم و تربیت به فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز از خداوند حکیم می‌خواهم سلامت، سعادت و بصیرت را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و برنامه‌های دولت تدبیر و امید به همه نخبگان و دست اندرکاران تعلیم و تربیت عطا بفرماید.