خبر
خبر

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی را به زحمتکشان و دلسوزان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهریز، سید کاظم حسینی المدواری مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی را به زحمتکشان و دلسوزان این عرصه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

                                                       بسم الله الرحمن الرحیم

رحمت خدا بر شهید رجایی و شهید باهنر که این نهال (امور تربیتی) را در زمین آموزش و پرورش نشاندند. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر با اتکاء به مفاهیم بلند و عمیق آیات نورانی قرآن و آرمان های والای امام خمینی (ره) و اهداف متعالی انقلاب اسلامی، امور تربیتی را در درون آموزش و پرورش پایه گذاری کردند تا وظیفه تربیت کودکان، نوجوانان و جوانان مطابق تعالیم اسلامی و آرمان های انقلاب صورت پذیرد.

 تامل درباره اهداف و سیاست های تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی حاکی از اهمیت و اثر بخشی این نهاد راهبردی دارد. انتظار می رود با عنایت به نگاه اندیشمندانه و متفکرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به نهاد امور تربیتی و مبانی تعلیم و تربیت دینی و با استناد به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش زمینه های لازم برای ترسیم و تبیین جایگاه پرورش و امور تربیتی و بزرگداشت مطلوب تر و متفاوت تر سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی فراهم گردد.

 اینجانب برخود لازم می دانم تا از تلاش ها و زحمات همه همکارانم به خصوص معاونت پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان این حوزه، مربیان و معاونین پرورشی و همه دست اندرکاران عرصه پرورش نسل آینده کشور تقدیر و تشکر نمایم و برای همکاران شریف حوزه­ی مهم معاونت پرورشی و تربیت بدنی، سلامتی، تندرستی، موفقیت و پیشرفت را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

                                              سید کاظم حسینی المدواری

                                      مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز

 

آدرس کوتاه :