خبر
خبر

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت دهه بصیرت

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت دهه بصیرت


مدیر آموزش و پرورش مهریز در پیامی فرارسیدن دهه بصیرت و ولایت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز سید کاظم حسینی المدواری با صدور پیامی فرارسیدن ۹ دی سالروز حضور عاشورایی مردم در راهپیمایی حمایت از انقلاب اسلامی و فرا رسیدن دهه بصیرت را گرامی داشت.
 
متن پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به شرح زیر است:
 
امام خمینی(ره): «پشتوانه یک حکومت ملت است، اگر یک ملتی پشتوانه حکومتی نباشد این حکومت نمی‌تواند درست بشود، این نمی‌تواند برقرار باشد». (صحیفه امام، ج۱۱، ص۴۵۹)
 
انقلاب اسلامی بر پایه خواست و اراده مردم شکل گرفته، بالنده شده و امروز شکوفا، مقتدر و پرصلابت در آستانه چهل سالگی است. فراز و فرودهای بسیاری از بدو پیروزی انقلاب با توطئه‌های دشمنان و مستکبران گریبان‌گیر این شجره طیبه شده اما در بحران‌های مختلف، این مردم بوده‌اند که باصلابت، مقتدر و با ایمان راسخ چشم بر فرمان ولایت داشته و پشتیبان انقلاب اسلامی بوده‌اند.
۹ دی جلوه حضور مردم در دفاع از کیان نظام، جایگاه ولایت فقیه و ارزش‌های دینی و اسلامی بود. توطئه پیچیده دشمن در فتنه ۸۸ با بصیرت و آگاهی مردم و با هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری خنثی شد و حماسه عظیم و عاشورایی ۹ دی را آفرید.
امروز نیز بیش از هر زمان دیگری نظام اسلامی نیازمند حرکت حماسه‌ساز مردم در عرصه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است. جنگ اقتصادی و فشارهای ظالمانه دشمن به مرز شکست نزدیک شده و این مردم هستند که باز هم بازی‌گردان مقابله با دشمن خواهند بود.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه مردم در ۹ دی و قیام شورآفرین مردم قم در ۱۹ دی‌ماه که به درستی دهه بصیرت نامیده شده فرا رسیدن سالروز شهادت سردار دلها شهید سلیمانی عزیز و چهلمین روز شهادت دانشمند بزرگ هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده را گرامی میدارم.
  از خداوند متعال توفیق روزافزون ملت شریف ایران اسلامی تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله) را خواهانم.
سید کاظم حسینی المدواری
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز
آدرس کوتاه :