نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار


پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پیامی صادر نمود. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهریز ، سید کاظم حسینی المدواری در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: باسمه تعالی اگر عاطفه پرستار از سرچشمه عاطفه زینبی جاری شود اگر جویبار رحمت و ایثار پرستار به چشمه تقوای الهی متصل باشد پرستاری، بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خداوند متعال روز پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) بر همه رهپویان آن حضرت مخصوصا پرستاران فداکار و همه مدافعان سلامت مبارک باد. بی شک تعیین این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی‌شان مرهمی برای بیماران و تلاش شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مدافع سلامت، این میلاد فرخنده و روز پرستار را به کلیه پرستاران این مرز و بوم به ویژه پرستاران ایثارگری که در ایام شیوع ویروس کرونا مسئولیت سنگین مراقبت و بهبود این بیماران را بر دوش دارند، صمیمانه تبریک می گویم و موفقیت و بهروزی آنان را از درگاه ایزد منان خواهانم. سید کاظم حسینی المدواری مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پیامی صادر نمود.

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پیامی صادر نمود.

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهریز ، سید کاظم حسینی المدواری در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی 

اگر عاطفه پرستار از سرچشمه عاطفه زینبی جاری شود

اگر جویبار رحمت و ایثار پرستار به چشمه تقوای الهی متصل باشد

پرستاری، بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خداوند متعال

روز پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) بر همه رهپویان آن حضرت مخصوصا پرستاران فداکار و همه مدافعان سلامت مبارک باد.

بی شک تعیین این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی‌شان مرهمی برای بیماران و تلاش شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مدافع سلامت، این میلاد فرخنده و روز پرستار را به کلیه پرستاران این مرز و بوم به ویژه پرستاران ایثارگری که در ایام شیوع ویروس کرونا مسئولیت سنگین مراقبت و بهبود این بیماران را بر دوش دارند، صمیمانه تبریک می گویم و موفقیت و بهروزی آنان را از درگاه ایزد منان خواهانم.

سید کاظم حسینی المدواری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز