نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی


مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از سال ها حکمرانی طاغوت، سرانجام در دوازدهم بهمن ماه سال ۵۷، روزی مهم و تاريخي در این كشور رقم خورد که به عنوان یکی از مهمترین حرکت های مردمی و یکی از تاثیرگزارترین جنبش های سیاسی انقلابی در سراسر دنیا محسوب مي شود.

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق ها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد.

دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که: دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

بی تردید اگر امروز مشاهده می کنیم که در اقصی نقاط جهان ، آزادی خواهان در مقابل استکبار و ایادی آنان قد برافراشته و ندای عدالت خواهی و آزادی طلبی سر می دهند، اهداف بلندی که در منویات و تدابیر داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و رییس جمهور شجاع ایران اسلامی، تجلی یافته است .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره ) و شهدای والامقام جمهوری اسلامی، ایام دهه فجر را به همه فجر آفرینان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و تمامی خدمتگذاران صدیق نظام و مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان مهریز به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده، عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند منان خواهانم و همگان را به شرکت با نشاط در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دعوت میکنم تا ضمن حفظ و تحکیم هرچه بیشتر کیان اسلام ناب محمدی(ص) و پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دِین خود را به شهدای والامقام و امام بزرگوار ادا کرده و حمایت و پشتیبانی خود را از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی» اعلام می داریم.

سید علی کارآموز

مدیر آموزش و پرورش مهریز