نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت هفته مدارس و مراکز غیر دولتی

پیام مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت هفته مدارس و مراکز غیر دولتی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت هفته ی بزرگداشت و نکوداشت مدارس و مراکز غیردولتی پیامی صادر کرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مهریز ،«سید کاظم حسینی المدواری» در این پیام آورده است : در روز شمار تاریخ ایران عزیز آذر ماه هرسال یادآور روزها و رخدادهای مهمی است. چهارده تا بیستم آذر، هفته ی بزرگداشت و نکوداشت مدارس و مراکز غیردولتی است.

مجموعه ای عظیم و تأثیرگذار که بی شک نقش مهمی در رشد، بالندگی، شکوفایی و توسعه ی علمی_ فرهنگی_ اجتماعی و اقتصادی فرزندان و آینده سازان این آب و خاک کهن دارد، تشکیل و راه اندازی این مدارس و مراکز اقدامی خردمندانه و بزرگ در حوزه ی مهم تعلیم و تربیت و اهمیت دادن به جایگاه و توسعه مشارکت های مردمی و بهره‌گیری از توان فراوان و ظرفیت‌های مختلف بخش غیردولتی است که در صورت هدایت و حمایت صحیح می تواند تحولاتی عمیق و توسعه آفرین را نوید دهد، حمایت و بسترسازی برای حضور بخش غیردولتی در آموزش و پرورش از اهمیت زیادی برخوردار است، چراکه یکی از برنامه‌های مهم دولت افزایش واگذاری‌ها به بخش غیر دولتی در همه عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی است که مدارس غیردولتی نیز از این جمله است.

۱۴ لغایت ۲۰ آذرماه، هفته گرامیداشت مدارس و مراکز غیردولتی نام گذاری شده است تا قدردان روشنفکرانی که در عرصه تعلیم و تربیت آینده سازان میهن عزیز اسلامی سرمایه گذاری میکندد، باشیم.

سید کاظم حسینی المدواری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز