خبر
خبر

پیام مشترک امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش

پیام مشترک امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش


به مناسبت هفته بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز پیام مشترکی صادر نمودند.

به مناسبت هفته  بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز پیام مشترکی صادر نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مهریز، در گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز پیام مشترکی بدین شرح صادر نمودند.

                                                         بسمه تعالی 
                                                   و امرهم شوری بینهم
بدون شک آموزش و پرورش به عنوان  مهم ترین نهاد تربیتی کشور موجب قوام فرهنگ عمومی و تعالی جامعه می باشد و ماموریتی مهم در امتداد رسالت پیامبران عظیم الشان الهی و تحقق منویات مقام عظمای ولایت را بر عهده دارد.
شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت کشور است . تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در راستای تحقق خرد جمعی، مشارکت و نظارت مردم در امر تعلیم و تربیت رسمی و عمومی و بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات در جهت تاسیس، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و همچنین تسهیل در فعالیت‌های اجرایی در استان‌ ها و شهرستان‌ها  در چارچوب تعالیم اسلامی است.
در راستای سیاست های دولت مبنی بر توسعه مشارکت های مردمی، به مناسبت سالروز تصویب قانون مترقی تشکیل شوراهای آموزش و پرورش (26 دی ماه 1372) از مشارکت فعال و هم اندیشی اعضای اندیشمند و فرهیخته شورای آموزش و پرورش در شهرستان شهید پرور مهریز، صمیمانه سپاس گزاری نموده و نظر به اهمیت موضوع از تلاش ها و حمایت های اعضای معزز شورا و روسای ادارات و نهادها به عنوان شرکای آموزش و پرورش تقدیر می نماییم.
امیدواریم با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از هم اندیشی اندیشمندان و صاحبنظران معزز و با اجرای منویات مقام عظمای ولایت شاهد مشارکت و همراهی بیشتر مردم و مسئولان در تحقق تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش باشیم.
آدرس کوتاه :