خبر
خبر

پیام معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز به‌مناسبت هفته قرآن، عترت و نماز

پیام معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز به‌مناسبت هفته قرآن، عترت و نماز


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز به‌مناسبت فرا رسیدن هفته «قرآن، عترت و نماز» پیام تبریکی صادر کرد

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌و‌پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته «قرآن، عترت و نماز» را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است.

انسان با تمسک به کتاب وحی، تلاوت و تدبر در آیات نورانی و سرلوحه قرار دادن دستورات آن در زندگی، در وادی معرفت گام می‌نهد و رهسپار معراج سعادت می‌شود چرا که آیات الهی، چشمه سار زلال و پر برکت ایمان و یقین، صفا بخش ضمیر پاک دلان است و جام دل‌ها از کوثر کتاب وحی سیراب، در ترنم آسمانی آوای دلنشین و نسیم روحبخش این سروش غیبی جلا یافته و از خورشید عرفان روشنایی می‌گیرد.

ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته قرآن، عترت و نماز، از جدیت و همت در خور تحسین همکاران محترم حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی این مدیریت و تمامی معاونان و مربیان پرورشی و معلمان دینی و قرآن سخت‌کوش و پرتلاش مهریز در اجرای مطلوب طرح‌ها و برنامه‌های حوزه پرورشی تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم با همراهی فرهنگیان گرانقدر، خانواده‌های محترم و دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت زمینه ارتقای معرفت و بصیرت دینی و اجرای بهینه فعالیت‌های پرورشی درون و برون آموزشگاهی با محوریت برنامه‌های قرآن، نماز، عترت، توسعه فرهنگ نماز، تقویت انس با قرآن مجید بیش از پیش فراهم شود.»

محمد جواد ملامحمد علیان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش  و پرورش مهریز


 

 

آدرس کوتاه :