نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیشبرد اهداف آموزش و پرورش در گرو همکاری خانه و مدرسه است

پیشبرد اهداف آموزش و پرورش در گرو همکاری خانه و مدرسه است


امام جمعه مهریز
امام جمعه مهریز گفت: پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت بخصوص در ۲ حوزه آموزشی و پرورشی بستگی به همکاری و پیوند صمیمی ۲ کانون مهم خانه و مدرسه دارد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در مراسم نمادیه هفته پیوند و در  جمع اولیا و دانش‌آموزان دبستان دخترانه پروین اعتصامی افزود: بدون همکاری و ارتباط مدارس با اولیا نمی توان در رسیدن به اهداف متعالی تعلیم و تربیت به دنبال معجزه بود.

حجت الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی افزود: هرچه رابطه بین اولیای دانش آموزان با مدارس و فرهنگیان قوی‌تر باشد قطعا نتایج بهتری نصیب نظام، انقلاب اسلامی و نسل آینده‌ساز می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار داشت: دولت و مسئولان آموزش و پرورش وظایف خود را در تعلیم و تربیت دانش آموزان به رغم محدودیت‌های مالی انجام می‌دهند.

محی‌الدینی تاکید کرد: باید خانواده‌ها برای کمک  به ارتقای فضاهای علمی و تربیتی مدارس بیش از گذشته همکاری و حمایت داشته باشند.

وی به تهدید نرم دشمنان  اشاره کرد و گفت: تربیت‌دینی دانش آموزان محور و ملاک و هدف اصلی معلمان باشد.

همچنین سیدکاظم حسینی مدیر آموزش و پرورش مهریز به اهمیت انجمن اولیا و مربیان اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون در تمام مدارس این شهرستان انجمن اولیا و مربیان تشکیل و فعالیت دارند.