خبر
خبر

کسب رتبه برتر استان در ارزیابی برنامه های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

کسب رتبه برتر استان در ارزیابی برنامه های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب


آموزش و پرورش استان رتبه برتر در ارزیابی برنامه های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را کسب کرد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش  گفت: اداره کل آموزش و پرورش با کسب بالا ترین امتیاز در ارزیابی سالانه برنامه های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ادارات استانی در بخش وظایف برون سازمانی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در جایگاه اول و صدر جدول ارزیابی قرار گرفت.
وی افزود: این اداره کل مفتخر است که در ارزیابی برنامه های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ادارات استان در بخش برنامه های 10 گانه درون سازمانی توانسته است رتبه دوم را از نظر ارزیابان ستاد صیانت استان کسب نماید. 
مدیر کل آموزش و پرورش  اظهار داشت: این اداره کل در طول سال برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی را در زمینه گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در بین همکاران فرهنگی و دانش آموزان در قالب طرح های مختلف به شکل جشنواره های فرهنگی هنری، مسابقات قرآنی، مسابقات کتابخوانی، برپایی نمایشگاه های پوشاک و نوشت افزار ایرانی اسلامی، اردوهای مجازی راهیان نور، تولید محتوای الکترونیکی ، پویش های مجازی و اردوهای زیارتی و  سیاحتی برگزار می نماید.  
موحدی فرد کسب این موفقیت را حاصل تلاش و  پیگیری همه همکاران و فرهنگیان عزیز به ویژه اعضای دبیرخانه عفاف و حجاب مستقر در اداره فرهنگی و هنری معاون پرورشی دانست و از زحمات همه این عزیزان تشکر و قدردانی کرد.
آدرس کوتاه :