خبر
خبر

کسب رتبه برتر کشوری توسط معلم مهریزی در جشنواره معلمان هنرمند

کسب رتبه برتر کشوری توسط معلم مهریزی در جشنواره معلمان هنرمند


مدیر آموزش و پرورش مهریز خبر داد
مدیر آموزش و پرورش مهریز از کسب رتبه برتر کشوری معلم این شهرستان در دومین جشنواره معلمان هنرمند کشور خبر داد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: معلم شایسته و هنرمند شهرستان محمد حسن ابوئی مهریزی در محور  هنرهای نمایشی ،رشته نمایش عروسکی جشنواره معلمان هنرمند کشور با جلب نظر داوران این جشنواره  باعث افتخار استان یزد و شهرستان مهریز شد.

سید کاظم حسینی المدواری  افزود:کسب این رتبه برتر کشوری توسط معلم هنرمند شهرستان در دومین جشنواره کشوری فرهنگی، هنری معلمان هنرمند موجب مباهات و سرافرازی جامعه فرهنگیان شهرستان مهریز و استان یزد بوده و بی‌تردید این موفقیت‌ مرهون تلاش‌های این معلم هنرمند و پیگیری‌های حوزه معاونت پرورشی این  مدیریت است که  لازم می‌دانم از زحمات این فرهنگی فرهیخته و همه عوامل کسب این افتخار برای استان و شهرستان قدردانی نمایم.

وی با تبریک کسب این مقام ارزشمند به جامعه فرهنگیان استان و شهرستان افزود: این جشنواره با هدف جریان سازی برای تولید و توسعه محتوای متناسب برگزار شد که با فرهنگ اسلامی، انقلابی، ملی و بومی همراه بود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز افزود: این جشنواره با ایجاد فضای همدلی، هم افزایی، تعامل فرهنگی و اجتماعی و تبادل دانش و مهارت بین معلمان، بنیان‌های فکری، فرهنگی و هنری معلمان را تقویت می کند، زمینه تحرک، پویایی، نشاط معلمان را از طریق رقابت های سازنده و نشاط آفرین ایجاد می کند. شناسایی معلمان علاقه مند به فعالیت های فرهنگی، تکریم و معرفی توانمندی ها و مهارت های علمی، ادبی و هنری معلمان، توسعه و تعمیق فعالیت های جمعی و گروهی، فعالیت های فراگیر فرهنگی و ازدواج معلمان هنرمند از دیگر اهداف این جشنواره بود.

آدرس کوتاه :