خبر
خبر

کسب عنوان مدیر برتر استانی و رتبه های برتر کشوری توسط دانش آموزان مهریز

کسب عنوان مدیر برتر استانی و رتبه های برتر کشوری توسط دانش آموزان مهریز


مدیر آموزش و پرورش مهریز از کسب عنوان مدیر برتر استانی و کسب رتبه های برتر کشوری توسط دانش آموزان دبیرستان دخترانه دور دوم صدرا مهریز خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:مدیر دبیرستان دخترانه دور دوم علوم و معارف اسلامی(صدرا) این شهرستان به عنوان مدیر برتر استانی و نیز دو نفر از دانش آموزان این آموزشگاه به عنوان دانش آموزان برتر کشوری انتخاب و مورد تقدیر و تجلیل مسئولین کشوری قرار گرفتند.

سید کاظم حسینی المدواری گفت: خانم زهرا مهدیان مدیر دبیرستان دخترانه دور دوم علوم و معارف اسلامی(صدرا) این شهرستان به عنوان مدیر برتر استانی انتخاب که ملاک این انتخاب معدل امتحان نهایی مدرسه در سطح استان بوده است.

وی افزود: دانش آموزان زهرا سادات میروکیلی  و فاطمه زارع نیز از این آموزشگاه به عنوان دانش آموزان برتر کشوری انتخاب شده اند که ملاک این انتخاب کسب رتبه های زیر ۵۰۰ کنکور سراسری می باشد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی این تجلیل بدون حضور تقدیر شوندگان انجام شد و  تقدیر نامه برای مدیر برتر استانی و دانش آموزان برتر کشوری و به امضای دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش و رئیس کمیته مدارس علوم و معارف اسلامی برای آنان ارسال گردید.

گفتنی است: ۵۱ دانش آموزان برتر کشوری و ۳۱ مدیر برتر استانی در سطح کشور مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

آدرس کوتاه :