خبر
خبر

یادواره شهدای دانش آموز درمهریز برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز درمهریز برگزار شد


به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا
به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا پنجمین یادواره شهدای دانش آموز مهریز در دبستان غیردولتی گنچینه های علم برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ، مدیر آموزش و پرورش  مهریز در این مراسم خطاب به دانش آموزان گفت: دانش آموزان نقش مؤثری در پیروزی هشت سال دفاع مقدس  داشتند و شما دانش آموزان امروزی  هم باید ادامه دهنده راه آنان و آرمانهاهی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

سید کاظم حسینی المدواری با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا دانش آموزی در مدارس ما نیاز است، خاطرنشان ساخت: شهدا مظهر اقتدار نظام و ایران اسلامی هستند و شهیدان انسان‌های وارسته‌ای بودند که قبل از زمان خود ظهور کردند.
وی با بیان اینکه دانش آموزان شهید با وجود سن  کم افتخارات بزرگی برای نسل های آینده ایران اسلامی به یادگار گذاشتند، اضافه کرد: امروزه کشورمان با جنگ نرم درگیر است و دشمن در تلاش است تا ارزش‌های کشور را از بین ببرد و ما باید ارزش ها را به نسل‌های جوان انتقال دهیم تا با مشکلات مواجه نشویم.

مدیر آموزش و پرورش مهریز همچنین به نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، بر وظایف حساس کنونی آنها و گام نهادن در مسیر روشن شهدا تاکید کرد.

قرائت مقاله و دکلمه،روایتگری توسط یکی از راویان شهرستان و برگزاری مسابقه و تجلیل از برترینهای آموزشگاه از دیگر برنامه های اجرا شده در این یادواره بود.

آدرس کوتاه :