خبر
خبر

یازدهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مهریز فراخوان شد

یازدهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مهریز فراخوان شد


یازدهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی در مدارس مهریز فراخوان شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مهریز با تشکیل جلسه هماهنگی ستاد اجرایی یازدهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی در مهریز با حضور مدیر آموزش و پرورش،معاونت پرورشی و فرهنگی و کارشناسان حوزه پرورشی کار اجرایی این جشنواره در مهریز آغاز شد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این جلسه گفت: تجارب برتر تربیتی در راستای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش، مبنی بر استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود برای گسترش فرهنگ تفکر و پژوهش در بین مدیران، مربیان و تامین پژوهشگر مورد نیاز تعلیم و تربیت رسمی عمومی و حمایت از پژوهشگران فعال و مجرب برگزار می‌شود.

سید کاظم حسینی المدواری برگزاری این جشنواره را موجب ایجاد و توسعه فرصت‌های مناسب برای ایده‌پردازی و طراحی راهکارهای نوآورانه و یافتن ظرفیت‌های پنهان نظام آموزش و پرورش در زمینه امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد.

وی خواستار مشارکت فعال فرهنگیان شاغل در مدارس دولتی و کارکنان اداری در این جشنواره شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست گفت: جشنواره در دو بخش نگارش تجربه تربیتی، مشاوره، مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تجربه‌های ماندگاربرگزار می شود.

محمد جواد ملامحمد علیان افزود: همه مدیران مدارس دولتی، معاونان و مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی و معلمان دوره‌های تحصیلی ابتدایی و متوسطه می‌توانند در این جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی شرکت کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان باید حداکثر تا 5 اسفند سال جاری مطابق رهنمود اجرایی جشنواره که به مدارس ارسال شده است، آثار خود را از طریق مدارس خود به مدیریت آموزش و پرورش ارسال کنند.

وی ادامه داد: تجربه‌های زیسته همکاران پیشکسوت یکی از بخش‌های مهم جشنواره است که امیدواریم فرهنگیان پیشکسوت شهرستان نیز در این رویداد تربیتی پژوهشی مشارکت گسترده داشته باشند..

علیان در پایان یادآور شد: تعدادی از همکار فرهنگی شهرستان در جشنواره سال گذشته شرکت کرده بودند که یکی از فرهنگیان شهرستان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده بود.

در ادامه پیشنهاد هایی از سوی اعضای حاضر در جلسه برای اجرای هر چه بهتر جشنواره از نظر کمی وکیفی ارائه گردید.

 

آدرس کوتاه :