نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

۲۷ نفر از برترین های آزمون سراسری دانشگاه ها در مهریز تجلیل شدند

۲۷ نفر از برترین های آزمون سراسری دانشگاه ها در مهریز تجلیل شدند


۲۷ نفر از برترین های آزمون سراسری سال‌ ۹۹ دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی شهرستان مهریز که موفق به کسب رتبه های زیر هزار شدند، در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از فرهنگیان تجلیل شدند.

امام جمعه مهریز دراین آئین که در سالن اجتماعات هفت شهر برگزار شدگفت: آینده شهرستان از سوی نخبگان و افرادی رقم می‌خورد که با سعی فراوان تحصیلات خود را با موفقیت ادامه دهند و در خدمت مردم و کشور اسلامی باشند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی افزود: مسوولان باید زمینه فعالیت نیروهای دلسوز و کارآمد را در عرصه‌های مختلف در حل مسایل و مشکلات و خدمت به مردم بیش از قبل فراهم کنند.

وی اظهار کرد: کسب رتبه‌های برتر کنکور در شرایطی که مردم و خانواده‌ها درگیر ویروس کرونا بودند، گویای همت و فعالیت دانش‌آموزان و زمینه‌سازی لازم توسط فرهنگیان و خانواده‌هاست.

همچنین رییس شورای آموزش و پرورش و فرماندار مهریز گفت: سرمایه اصلی کشور جوانان هستند  و باید طوری برنامه ریزی کنیم که این سرمایه ها و  استعدادها و قابلیت های دانش آموزن به منصه ی ظهور برسد.

رضا زارعزاده مهریزی  با بیان اینکه موفقیت تحقق ترویجی یک هدف ارزشمند است و هرگز موفقیت به عنوان یک پروژه نیست بلکه موفقیت تابعه خیلی از مولفه ها می باشد افزود هدف همه ما این است که استعداد و توانمندی های شما شناسایی شده و برای پیشبرد جامعه به کارگرفته شود.

وی دانش آموزان توصیه کرد: انسان موفق انسان‌هایی  هستند که هدف دارند و برای آن برنامه ریزی کرده و برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

مدیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: در کنکور امسال ۱۶ دختر و ۱۱ نفر از پسران شهرستان موفق به کسب رتبه‌های زیر یک‌هزار شدند.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: این موفقیت مرهون همت جدی دانش‌آموزان، فرهنگیان، مسوولان و خانواده‌هاست که نقش اصلی را بر عهده داشتند.

وی اظهار کرد: باید از وجود دانش‌آموزان و نخبگان شهرستان برای آینده منطقه و توسعه همه جانبه و متوازن استفاده کرد ،امیدواریم زمینه حضور موثر بیشتر آنها برای تلاش و خدمت به مردم بیش از گذشته فراهم شود.

در این آیین با لوح سپاس از موفقیت دانش‌آموزان برتر آزمون امسال قدردانی شد.