خبر
خبر

70 دانش‌آموز نخبه و برتر علمی مهریز تجلیل شدند

70 دانش‌آموز نخبه و برتر علمی مهریز تجلیل شدند


با جضور مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد
۷۰ دانش‌آموز نخبه و برتر علمی در مقطع متوسطه مهریز با حضور معاون استاندار یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان،فرماندار و جمعی از مسئولان و فرهنگیان در سالن هلال احمر این شهرستان با لوح سپاس و هدایا تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مهریز ، مدیرکل آموزش و پرورش یزد در این آیین که به همت جراح برتر کشور و استان یزد دکتر سید خلیل فروزان‌نیا برگزار شد گفت: علمی برای انسان مفید است که زمینه سعادت و عزت او را فراهم کند.

محمد کاظم رحیمی‌نژاد با قدردانی از برگزاری آیین تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و برتر علمی مهریز افزود: تمامی موفیت‌های علمی و پرورشی در سایه تلاش مخلصانه و داشتن هدف و برنامه‌ریزی دقیق کسب می‌شود.

وی اظهار کرد: آینده کشور اسلامی در ابعاد مختلف در گرو تلاش جدی نسل جوان و دانش‌آموزان است و باید از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌ها  برای کسب دانش و مهارت‌های لازم بهره گرفت که جامعه به آن نیاز دارد.

همچنین دکتر سید خلیل فروزان‌نیا خیر کشور و استان یزد در این آیین به اهمیت تلاش مضاعف دانش‌آموزان با همکاری مسئولان و خانواده‌ها برای رسیدن به اهداف متعالی و سعادت اشاره کرد و از تلاش آموزش و پرورش قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: دانش‌آموزان باید قدر لحظات تحصیل را بدانند و تمامی همت خود را در قالب برنامه مدون صرف رسیدن به اهداف متعالی کنند و در این راه خستگی و رکود معنا ندارد و موفقیت از آن افرادی است که بیشتر تلاش می‌کنند.

همچنین فرماندار شهرستان مهریز گفت: تجلیل از دانش‌آموزان نخبه علمی و فرهنگی، کاری ارزشمند و ضروری است و نقش الگویی دارد و باید برای موفقیت نسل جوان همکاری مناسب صورت گیرد.

محمد دهقان بنادکی از همکاری خیران و دکتر فروزان‌نیا در برگزاری این آیین سالانه و همچنین از تلاش فرهنگیان دلسوز و تمامی دست‌اندرکاران آموزش و پرورش برای موفقیت دانش‌آموزان قدردانی کرد.

همچنین سید کاظم حسینی مدیر آموزش و پرورش مهریز با ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد این اداره از همکاری دکتر فروزان‌نیا و همراهی مسئولان و فرهنگیان در برگزاری اینگونه برنامه‌ها در شهرستان قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :